Для туристiв

(0372)55-07-09 , 050-372-55-00

(0372)54-52-21 , 095-458-73-73

 

Для агентств

050-278-34-99

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Курс валют

1€ = 45,00 грн

1 у.o. = 45,00 грн

Графік виїздівМаршрутВажлива інформація для пасажирівІнформація про автобус

 Графік виїздів по маршруту:


Чернівці - Румунія - Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Чайка (р-он Золотих Пісків) -

  Сонячний День - Св.Константин і Елена - Варна - Бяла - Обзор - Святий Влас - Єленіте -

Сонячний Берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созополь

№п/п

Виїзд з України

Приїзд в Болгарію
Виїзд з Болгарії
Приїзд в Україну
Кількість ночей на морі
1. 01.06 02.06 02.06, 12.06 03.06, 13.06 8, 10, 13, 14, 18
2. 02.06 03.06 03.06, 10.06 04.06, 11.06 7, 9, 12, 13, 17
3. 04.06 05.06 05.06, 15.06 06.06, 16.06 5, 7, 10, 11, 15, 18, 20
4. 05.06 06.06 06.06, 16.06 07.06, 17.06 6, 9, 10, 14, 17, 19, 20
5. 09.06 10.06 20.06 21.06 5, 6, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 20
6. 10.06 11.06 25.06 26.06 5, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 20
7. 13.06 14.06 21.06 22.06 НЕМАЄ МІСЦЬ
8. 15.06 16.06 23.06, 26.06 24.06, 27.06 7, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 20
9. 19.06 20.06 29.06 30.06 НЕМАЄ МІСЦЬ
10. 20.06 21.06 28.06, 01.07 29.06, 02.07 5, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 20
11. 21.06 22.06 02.07 03.07 6, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 19
12. 23.06 24.06 04.07 05.07 5, 7, 10, 12, 14, 15, 17, 20
13. 25.06 26.06 06.07 07.07 5, 8, 10, 12, 13, 15, 18, 19, 21
14. 27.06 28.06 08.07 09.07 6, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 20
15. 28.06 29.06 09.07 10.07 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 19
16. 30.06 01.07 11.07 12.07 5, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 17, 20
17. 01.07 02.07 12.07 13.07 НЕМАЄ МІСЦЬ
18. 03.07 04.07 14.07 15.07 5, 7, 10, 11, 13, 14, 17, 20
19. 04.07 05.07 15.07 16.07 6, 9, 10, 12, 13, 16, 19
20. 06.07 07.07 17.07 18.07 7, 8, 10, 11, 14, 17, 20
21. 07.07 08.07 18.07 19.07 6, 7, 9, 10, 13, 16, 19, 20
22. 10.07 11.07 21.07 22.07 6, 7, 10, 13, 16, 17, 19, 20
23. 11.07 12.07 24.07 25.07 НЕМАЄ МІСЦЬ
24. 13.07 14.07 24.07 25.07 7, 10, 13, 14, 16, 17
25. 14.07 15.07 21.07 22.07 6, 9, 12, 13, 15, 16
26. 16.07 17.07 27.07 28.07 7, 10, 11, 13, 14, 20, 21
27. 17.07 18.07 28.07 29.07 6, 9, 10, 12, 13, 19, 20
28. 19.07 20.07 30.07 31.07 7, 8, 10, 11, 17, 18, 20, 21
29. 20.07 21.07 31.07 01.08 6, 7, 9, 10, 16, 17, 19, 20
30. 23.07 24.07 03.08 04.08 НЕМАЄ МІСЦЬ
31. 26.07 27.07 06.08 07.08 10, 11, 13, 14, 16, 20
32. 27.07 28.07 07.08 08.08 9, 10, 12, 13, 15, 19, 20
33. 29.07 30.07 09.08 10.08 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 20
34. 30.07 31.07 10.08 11.08 6, 7, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 20
35. 01.08 02.08 12.08 13.08 5, 7, 8, 10, 14, 15, 17, 18, 20
36. 02.08 03.08 13.08 14.08 НЕМАЄ МІСЦЬ
37. 05.08 06.08 16.08 17.08 6, 10, 11, 13, 14, 16, 19, 21
38. 06.08 07.08 17.08 18.08 5, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 20
39. 08.08 09.08 19.08 20.08 7, 8, 10, 11, 13, 16, 18, 20
40. 09.08 10.08 20.08 21.08 6, 7, 9, 10, 12, 15, 17, 19,20
41. 11.08 12.08 22.08 23.08 5, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 20
42. 12.08 13.08 24.08 25.08 НЕМАЄ МІСЦЬ
43. 15.08 16.08 25.08 26.08 6, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20
44. 16.08 17.08 27.08 28.08 5, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19
45. 18.08 19.08 29.08 30.08 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20
46. 19.08 20.08 30.08 31.08 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19
47. 21.08 22.08 01.09 02.09 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 21
48. 22.08 23.08 02.09 03.09 6, 7, 9, 10, 12, 13, 16, 20, 21
49. 24.08 25.08 04.09 05.09 5, 7, 8, 10, 11, 14, 18, 19, 21
50. 26.08 27.08 05.09 06.09 5, 6, 8, 9, 12, 16, 17, 19
51. 27.08 28.08 08.09 09.09 5, 7, 8, 11, 15, 16, 18, 21
52. 28.08 29.08 08.09 09.09 6, 7, 10, 14, 15, 17, 20
53. 31.08 01.09 08.09 09.09 7, 11, 12, 14, 17
54. 01.09 02.09 12.09 13.09 6, 10, 11, 13, 16
55. 02.09 03.09 13.09 14.09 5, 9, 10, 12, 15
56. 04.09 05.09 15.09 16.09 7, 8, 10, 13
57. 07.09 08.09 18.09 19.09 5, 7, 10
58. 09.09 10.09 5, 8
59. 13.09 14.09 4
60. 17.09 18.09 в одну сторону

 Вартість проїзду автобусом Чернівці - Болгарія - Чернівці 

Вартість проїзду в одну сторону


Курорт, зупинка Час виїзду Геолокація місця посадки
УКРАЇНА
Чернівці, Автостанція "Вест Буковина" (вул. Руська, 248-О)

12.00

 
БОЛГАРІЯ
Созополь (ресторан "Чорне море") 15:00
Чорноморець (автовокзал) 15:15
Крайморіє (зупинка в центрі курорту) уточнювати у диспетчера
Бургас, АЗС Лукоіл (на виїзді з міста) 15:45
Сарафово (зупинка "Аеропорт") 15:50
Поморіє (Старий автовокзал, вул.Солна) 16:00
Ахелой (АЗС Lukoil) 16:20
Равда (зупинка "Центр") 16:25
Несебр (готель «Феста Панорама») 16:30
Сонячний Берег : 16:45 - 17:30  
зупинка «Стадіон / Котва»
зупинка "Какао Біч / Фрегата / Regatta Palace"
зупинка "Континенталь"
зупинка "Арда"
зупинка "Свежесть / Автогара"
зупинка «Кубань»
зупинка "Оазис"
зупинка "Riva / Strandzha"
зупинка "Marvel/Sunny Day Club "
зупинка "Хелена Парк"
Св.Влас: 17:30-18:00  
зупинка "АЗС Влас ОЙЛ"
зупинка "Маркет Меркурій"
зупинка "Dinevi Group"
зупинка "Форт Нокс"
Єленіте  (автобусна зупинка в центрі курорту) 17:45-18:00
Обзор: 18:30-19:00  
перша зупинка при в'їзді в курорт зі сторони Варни "Офіс Riki-A"
зупинка "Автовокзал"
Бяла (зупинка "Бяла") уточнювати у диспетчера
Варна  (зупинка навпроти Кафедрального Собору) 19:30-20:00
Св.Константин і Єлена (зупинка біля заїзду в комплекс) 19:45-20:15
Золоті Піски (біля адміністрації курорту) 20:30
Кранево (зупинка "Топмаркет") 20:45
Албена (зупинка на кільці перед в'їздом в курорт) 21:00
Балчик (АЗС "Лафі") 21:15
КПП Дуранкулак    

Можливі незначні затримки автобусу в зв'язку з заторами на дорозі,

великою кількістю поселень в готелях і т.д. З питань руху автобусу

можна дзвонити на телефон, вказаний на посадковому талоні.

 

   ВАЖЛИВО:

  • Всі чартерні рейси обслуговують комфортні автобуси із зручними відкидними сидіннями, системою кондиціонування повітря.
  • Санітарні зупинки на маршруті - кожні 3,5 - 4 години. Для відвідин убиральні рекомендується мати з собою дрібні гроші (євро, долари, леї або леви).
  • На зупинках туристам пропонується чай, кава, круасани, печиво, вафлі до напою (безкоштовно).
  • На зупинках в Румунії можна зробити покупку за валюту, але здачу дадуть в румунських леях.
  • При бронюванні «Десадмі» повного пакету (проїзд + проживання), туристи будуть доставлені безпосередньо до рецепції готелю (зворотний виїзд також з готелю).
  • При замовленні тільки проїзду, турист виходить на зупинці (перелік зупинок автобуса нижче) і в день виїзду - очікує автобус в призначений час на тій же зупинці.
  • Кожен турист має право провозити 1 валізу або велику сумку в багажнику. Для уточнення з перевезення додаткового багажу прохання звертатися в офіс компанії. Весь багаж при посадці в автобус маркується.
  • Остання точка маршруту - місто Созополь. У Аркутіно, Приморсько, Дюни автобус слід, якщо на даних курортах заброньовано через Десадмі проживання.
   

Setra S417 HDH

СЕ 6600 АН

  • Кількість місць: 54+1
  • Колір: білий
  • Кількість TV: 3 великих телевізори, індивідуальні телевізори в кожному сидіні
  • Кавоварка
  • Холодильник
  • Мікрофон
  • DVD
  • музична система
  • система "клімат-контроль"

 

 

 

Вверх