Для туристiв

(0372)55-07-09 , 050-372-55-00

(0372)54-52-21 , 095-458-73-73

 

Для агентств

(0372)55-38-24, 050-278-34-99

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Курс валют

1$ = 27,50 грн.

1€ = 32,50 грн

1 у.o. = 32,50 грн

Графік виїздівМаршрутВажлива інформація для пасажирівІнформація про автобус

 Графік виїздів по маршруту:


Чернівці - Румунія - Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Чайка (р-он Золотих Пісків) -

  Сонячний День - Св.Константин і Елена - Варна - Бяла - Обзор - Святий Влас - Єленіте -

Сонячний Берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созополь

 

№п/п

Виїзд з України

Приїзд в Болгарію
Виїзд із Болгарії
Приїзд в Україну
Кількість ночей
1. 01.06 02.06 12.06 13.06 10 ночей
2. 04.06 05.06 15.06 16.06 10 ночей
3. 10.06 11.06 21.06 22.06 10 ночей
4. 14.06  14.06 25.06 26.06 10 ночей
5. 19.06 20.06 01.07 02.07 10 ночей
6. 23.06  24.06 04.07 05.07 10 ночей
7. 27.06  28.06 08.07 09.07 10 ночей
8. 30.06  01.07 11.07 12.07 10 ночей
9. 03.07  04.07 14.07 15.07 10 ночей
10. 06.07  07.07 17.07 18.07 10 ночей
11. 10.07 11.07  21.07 22.07 10 ночей
12. 13.07 14.07 24.07 25.07 10 ночей
13. 16.07 17.07 27.07 28.07 10 ночей
14. 19.07 20.07 30.07 31.07 10 ночей
15. 23.07 24.07 03.08 04.08 10 ночей
16. 26.07 27.07 06.08 07.08 10 ночей
17. 29.07 30.07 09.08 10.08 10 ночей
18. 01.08 02.08 12.08 13.08 10 ночей
19. 05.08 06.08 16.08 17.08 10 ночей
20. 08.08 09.08 19.08 20.08 10 ночей
21. 11.08 12.08 22.08 23.08 10 ночей
22. 14.08 15.08 25.08 26.08 10 ночей
23. 18.08 19.08 29.08 30.08 10 ночей
24. 21.08 22.08 01.09 02.09 10 ночей
25. 24.08 25.08 04.09 05.09 10 ночей
26. 27.08 28.08 08.09 09.09 11 ночей
27. 31.08 01.09 08.09 09.09 7 ночей
28. 02.09 03.09 13.09 14.09 10 ночей
29. 04.09 05.09 15.09 16.09 10 ночей
30. 07.09 08.09 18.09 19.09 10 ночей
31. 09.09 10.09 18.09 19.09 8 ночей
32. 14.09 15.09 в одну сторону

 

Курорт, зупинка
Час виїзду
УКРАЇНА
Чернівці, Автостанція "Вест Буковина" (вул.Руська, 248-О)  
 
БОЛГАРІЯ
Приморско (з готелю) 15:20
Дюни (з комплексу) 15:45
Созополь (ресторан «Черне море») 16:00
Чорноморець (автовокзал) 16:15
Бургас, АЗС Лукоїл (на виїзді їз міста) 16:30
Сарафово (зупинка аеропорт) 16:50
Поморіє (автостанція, вул. Солна) 17:15
Ахелой (ресторан Черне і Біле) 17:30
Равда (центральна площа) 17:40
Несебр (готель «Феста Панорама») 17:45
Сонячний берег (готель «Котва») 18:00
Сонячний берег (готель «Кубань» центр) 18:15
Сонячний берег (готель «Ріва» ) 18:20
Сонячний берег (готель Хелена Резорт) 18:25
Св.Влас (зупинка на кільці), АЗС 18:30
Єленіте (вхід в комплекс Єленіте) 18:50
Обзор (автостанція) 19:30
Варна (біля Собору, пл.Св.Марії) 20:10
Св.Константин і Єлена (біля заїзду в комплекс) 20:30
Золоті Піски (біля адміністрації курорту) 20:50
Кранево («Топмаркет») 21:00
Албена (при в'їзді на курорт) 21:10
Балчик (АЗС "Лафі") 21:20
КПП Дуранкулак  

Можливі незначні затримки автобусу в зв'язку з заторами на дорозі,

великою кількістю поселень в готелях і т.д. З питань руху автобусу

можна дзвонити на телефон, вказаний на посадковому талоні.

 

   ВАЖЛИВО:

  • Всі чартерні рейси обслуговують комфортні автобуси із зручними відкидними сидіннями, системою кондиціонування повітря.
  • Санітарні зупинки на маршруті - кожні 3,5 - 4 години. Для відвідин убиральні рекомендується мати з собою дрібні гроші (євро, долари, леї або леви).
  • На зупинках туристам пропонується чай, кава, круасани, печиво, вафлі до напою (безкоштовно).
  • На зупинках в Румунії можна зробити покупку за валюту, але здачу дадуть в румунських леях.
  • При бронюванні «Десадмі» повного пакету (проїзд + проживання), туристи будуть доставлені безпосередньо до рецепції готелю (зворотний виїзд також з готелю).
  • При замовленні тільки проїзду, турист виходить на зупинці (перелік зупинок автобуса нижче) і в день виїзду - очікує автобус в призначений час на тій же зупинці.
  • Кожен турист має право провозити 1 валізу або велику сумку в багажнику. Для уточнення з перевезення додаткового багажу прохання звертатися в офіс компанії. Весь багаж при посадці в автобус маркується.
  • Остання точка маршруту - місто Созополь. У Аркутіно, Приморсько, Дюни автобус слід, якщо на даних курортах заброньовано через Десадмі проживання.
   

Setra S417 HDH

СЕ 6000

  • Кількість місць: 54+1
  • Колір: білий
  • Кількість TV: 3 великих телевізори, індивідуальні телевізори в кожному сидіні
  • Кавоварка
  • Холодильник
  • Мікрофон
  • DVD
  • музична система
  • система "клімат-контроль"

 

 

 

Можливо Вас зацікавить:

Вверх